جامع ترین دوره آموزشی صادرات و واردات در ایران 

تجارت با سرمایه کم ؟

تجارت با سرمایه کم را یاد بگیرید !

تجارت با سرمایه کم یک دانش با ارزش است که امروزه با توجه به گرانی‌های بدون توقف و شرایط اقتصادی متزلزل داخل کشور ، علی‌رغم محدودیت‌ها برای درآمدزایی ، فرصت بزرگی به حساب می آید که در قدم اول شناسایی این فرصت ها و در قدم بعدی اقدام و انجام آن ممکن است شرایط مالی هر فردی را دستخوش تغییرات بزرگی کند.

هرکدام از ما حداقل یک نفر ( دوست یا فامیل ) را می‌شناسیم که بدون سرمایه زیاد و تقریبا با سرمایه اندک به ثروت زیادی دست پیدا کرده است.اتفاقاتی از این قبیل از یک ایده و شناسایی فرصت مناسب تغذیه می‌شوند.

شاید با خود فکر کنید که این‌گونه فرصت‌ها دیگر وجود ندارد و راه‌حل مشکلات مالی و اقتصادی ما صرفا در دستان دولتمردان است.اما با نیم‌نگاهی به اطرافمان متوجه می‌شویم که همچنان هزاران فرصت و راه برای کسب درآمد وجود دارد و ما آن‌ها را عمدا یا سهوا نادیده می‌گیریم، که یکی از این فرصت ها تجارت هست که میتوان با سرمایه کم آن را انجام داد و به درآمد خوبی رسید.

در این مقاله تجارت با سرمایه کم، به چندی از بهترین تجارت‌های پولساز و پرسود که به سرمایه اندکی نیاز دارند میپردازیم.

تجارت با سرمایه کم (1)

بازارهای مالی ، بورس و رمزارز‌ها

یکی از مشاغلی که به تازگی افراد زیادی را به سمت خود جلب کرده‌ است همین تجزیه و تحلیل های بازار‌های مالی می‌باشد.این شغل در تمامی دنیا طرفداران زیادی دارد چرا که زمانتان دست خودتان است و برای کسی کار نمی‌کنید.شما هرگاه بخواهید می‌توانید معامله انجام دهید و هرگاه هم اراده کنید می‌توانید از معامله خارج شوید.افراد زیادی در داخل و خارج کشور به ثروت‌ زیادی از این طریق دست پیدا کردند . خیلی از آنها یک‌شبه و خیلی ها نیز به مرور.

اما چه چیز باعث پدید آمدن این تعداد تریدر در ایران شد ؟؟

۱ درآمد دلاری :

تورم بالا در شرایط کنونی روزبه‌روز در حال افزایش است و راه حل فرار از این شرایط و گرانی داشتن درآمد دلاری است.دقیقا از زمانی که به درآمد دلاری می‌رسید ، تمامی گرانی‌ها ، تورم و قیمت بالای مسکن و ماشین برای شما از بین رفته و دیگر داشتن آنها برای شما رویا محسوب نمی‌شود ، چرا که دیگر از درآمد ریالی خبری نیست

۲ زمانبندی آزادانه :

همانطور که در بالا نیز اشاره شد ، برای معامله کردن هیچ‌گونه محدودیت زمانی و مکانی ندارید

3 استفاده و داشتن ساده ترین وسیله برای شروع :

فقط کافیست یک گوشی هوشمند و اینترنت داشته باشید و شما می‌توانید این کسب‌وکار را شروع کنید.در هرجای دنیا که هستید شغل شما با شما همراه است و می‌توان گفت به هیچ چیز دیگر جز تلفن همراه خود نیاز ندارید

۴ سرمایه دل بخواهی برای شروع :

برای معامله کردن در این بازار طبیعتا نیاز به مقداری سرمایه اولیه دارید ، مانند اکثر مشاغل.اما شما با ۱میلیون تومان و یا حتی کمتر از ان هم میتوانید شروع کنید و سود‌های اندک خودتان را به فرصتی برای سود‌های بزرگ تبدیل کنید

سرمایه دل_بخواهی برای شروع

بازار خودرو

اگر شما جزو افرادی هستید که به خودرو و بازار آن علاقه‌مند هستید فرصتی مناسب برای شما وجود دارد.فرصتی که برای شروع آن نیاز به سرمایه ندارید.حتما نیاز نیست برای معامله کردن خودرو ، آن را خریده باشید ، شما می‌توانید واسطه‌ای بین خریدار و فروشنده باشید و نیاز دو طرف معامله را رفع کنید و کمیسیون دریافت کنید.

تهیه غذای خانگی

خوراک جزو نیازهای اساسی انسان از زمان پیداش تا به امروزه است.چیزی که هیچگاه به آن بی‌نیاز نمی‌شویم و دائما در سرتاسر جهان در حال فرآوری شدن و مصرف شدن است.تعداد بی‌شماری از افراد در داخل و خارج کشور با تهیه کردن وعده‌های غذایی خوش طعم و با کیفیت به درآمد های میلیاردی رسیده‌اند و روزبه‌روز به تعداد آنها اضافه می‌شود.حتی در بسیاری از موارد علی‌رغم کیفیت پایین موادغذایی ، صرفا خوش‌طعم بودن غذا باعث فروش زیاد ودرآمد بالا برای صاحبان کسب‌وکار شده است.

پس می‌توان نتیجه گرفت این صنعت همیشه طرفدار دارد.از آنجایی که شهرها و روستاها پرشده از فست‌فود و یا رستوران‌های ایرانی ، در این میان جای خالی غذاهای خانگی که عطر و طعم دستپخت مادرانه را دارد حس می‌شود.اگر شما علاقه‌مند به این سبک آشپزی هستید بهتر است از طریق آن کسب و کار خودتان را در خانه شروع کنید.با بازاریابی مناسب می‌توانید روز به روز و به صورت تساعدی به حجم مشتریان خود بیافزایید و در عرض چند‌ماه به درآمد بسیار مناسبی برسید.

یکی از نقاط مثبت این کسب‌وکار عدم نیاز به سرمایه اولیه زیاد می‌باشد.و شما می توانید با سرمایه کم این نوع تجارت رو انجام دهید ، هزینه مواد اولیه و ظروف یکبار مصرف که روزانه و در حجم کم خریداری کنید تا به درآمد مدنظر خود برسید

بازار زمین و ملک

پیدا کردن مشتری برای صاحب ملک یا زمین و یا برعکس از مشاغل سودده به حساب می‌اید که برای آن شما نیاز به هیچ سرمایه اولیه‌ای ندارید و صرفا به مهارت شما در پیدا کردن افراد مناسب برمی‌گردد. این شغل که به دلالی نیز شناخته می‌شود در جامعه با منفی‌نگری های اجتماعی زیادی مواجه است که برداشت غلط می‌باشد

بازار ملک و زمین

تجارت و صادرات

یکی از بهترین فرصت های شروع کسب‌وکار و تجارت باسرمایه کم صادرات میباشد. بله ! صادرات. حتما با خودتان گویید که با سرمایه اندک و یا حتی بدون سرمایه چطور می شود صادرات انجام داد.در قدم اول شما به محصول برای صادرات آن نیاز دارید ، محصولی که هیچگونه الزامی نیست که صاحب آن باشید و سرمایه خودتان را صرف آن کرده باشید.

پس چه محصولی ؟ تولیدی ها و کارخانجات بسیار زیادی در داخل کشور وجود دارند که با مشکلات جدی در زمینه فروش مواجه‌اند. حتی اگر فروش خوبی داشته باشند هم مشتاق فروش بیشتر می‌باشند.شما در قدم اول نیاز به یادگیری مهارت‌های فروش و تجارت خارجی ، مخصوصا صادرات می‌باشید.

هزینه شرکت در دوره‌های آموزش صادرات تنها سرمایه‌آی است که شما برای شروع نیاز دارید.سرمایه‌ای که بسیار اندک است و شما را پشیمان نخواهد کرد.پس از یادگیری این مباحث شما می‌توانید به کارخانجات و تولیدی‌های متعدد پیشنهاد همکاری برای فروش خارجی آنها بدهید. تجارت یونیورسیتی برای عزیزانی که تمایل دارند در زمینه تجارت آموزش ببینند دوره ای به صورت رایگان تهیه کرده است که میتوانید آن را به صورت رایگان مشاهده نمایید، و در صورت تمایل در دوره جامع بیزینس پلاس تجارت یونیورسیتی شرکت کنید. برای مشاهده دوره رایگان آموزش تجارت کلیک نمایید.

از سمت هیچ صاحب کسب‌وکاری رد نمی‌شود و همیشه مورد استقبال آنها قرار خواهد گرفت.از فواید صادرات محصول می‌توان به درآمد بالای دلاری و وجه‌ی کاری بالای آن اشاره کرد.فقط کافیست اولین محصول خود را صادر کنید و پس از آن صادرات برای شما از آنچه که فکرش را می‌کنید ساده‌تر و شیرین‌تر می‌شود.همچنین به دلیل ارزآوری زیاد و اشتغال‌آفرینی بالا ، صادرات از سمت دولت از حمایت بالایی برخوردار است که روز به روز در حال افزایش نیز می‌باشد.یادتان باشد که صادرات در حال حاظر فرصتی بسیار بزرگ است ، فرصتی که خیلی‌ها آن را از دست خواهند داد ، مانند فرصت‌هایی که در طی سالیان گذشته از آنها نیز عبور کردند و فقط حسرت آن را خوردند.پس تا این فرصت اشباع نشده از آن استفاده کنید.

طراحی سایت

یکی از مشاغل پرطرفدار در سرتاسر جهان طراحی سایت می‌بشاد.امروزه به دلیل اینترنتی مشاغل و سرعت پیشرفت زیاد از طریق آن ، صاحبان کسب‌و‌کار ها به دنبال ایجاد سایت و راه‌‌اندازی فروشگاه‌های اینترنتی برای محصولات یا خدمات خود می‌باشند.نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشورهای خارجی نیز این مسئله مشهود است.به همین خاطر شما با یاد گرفتن مهارت طراحی سایت نه تنها از داخل بلکه از خارج از کشور نیز می‌توانید کسب درآمد کنید و لذت چشیدن درآمد دلاری را حس کنید .

اشتراک گذاری مطالب

Telegram
WhatsApp
LinkedIn

تجارت یونیورسیتی

تجارت را با خیالت راحت یادبگیرید

مطالب اخیر